fbpx

Grāmata - Skaistums & Enerģija

Bagātīgs apkopojums apjomīgā grāmatā

Vispilnīgākais skaistuma biohakinga programmas apkopojums gramatā latviešu valodā! Viegli saprotami, ikvienam individuāli veicamas prakses. Lai iztikutu bez dārgām procedūrām vai ekskluzīviem produktiem, kuri strādā īsu brīdi vai nestrādā vispār. 

Ar šīs grāmatas palīdzību Tu spēsi izveidot un nostiprināt savu optimālo skaistuma rituālu, kurš smalku salonu apmeklēšanu padarīs par kaprīzi, nevis vajadzību, bet komplimentus – par ikdienas notikumu. Ar šīs grāmatas palīdzību Tu:

Apgūsti prakses un pieejas

✅ Uzzināsi, kā vienkārši plānot uzturu skaistumam un enerģijai. 

✅ Atklāsi un neitralizēsi uztura deficītus un sava ķermeņa vājās vietas, kas neļauj pilnībā izpausties Tavam skaistumam.

✅ Apgūsi efektīvas pašmasāžas un skaistumkopšanas prakses, kuras līdz šim bija pieejamas tikai atsevišķām biohakeru kopienām un estētiskās medicīnas speciālistiem.

...kas tad īsti ir šajā grāmatā?

Vai tie ir īpaši skaistumkopšanas produkti? 

Jā, un ne tikai. Tu varēsi apzināt savu nepieciešamo komplektiņu, kā ilgtermiņā rūpēties par savu veselību, skaistumu un labsajūtu. Tā vietā, lai izniekotu laiku un naudu “brīnumlīdzekļiem”, kas neattaisno cerības, iegūsi izpratni par vispiemērotāko tieši Taviem matiem, ādai, noskaņojumam. 

No kā sastāv saturs šajā grāmatā?

Visi materiāli, špikeri un shēmas ir iekļautas no pārbaudītām praksēm un metodēm, kuras mēs esam arī pārbaudījuši uz daudziem cilvēkiem (vismaz 300 cilvēki), kuri piedalījušies 30 dienu maratonā Skaistums & Enerģija. 

Vai tas ir par fitnesa un fizisko veselību? 

Ne šī vārda klasiskajā nozīmē. Tā ir esence no visa pa druskai. Sejas un ķermeņa masāžas tehnikas, par uzlabotu stāju un tonusu. Tas viss bez mokošiem treniņiem, kas prasa fizisko sagatavotību – šī rokasgrāmata derēs ikvienam. Pat rūdīti fitnesa fani atradīs noderīgas prakses sava režīma apgreidošanai. Skaistums prasa mazāk upuru, nekā mums šķiet! 

Vai tur ir par diētām? 

Tas daudz vairāk ir par veselīgas ēšanas pieejām, kuras viegli ieviest savā ikdienā. Ar receptēm, kā veselīgi, garšīgi, sātīgi, pie tam bez produktu svēršanas, bez kaloriju skaitīšanas un, pats galvenais, bez vainas apziņas. Iemācīsimies lietot ēdienu kā enerģijas avotu un izslēgsim tos produktus, kas kavē mūsu dabiskā skaistuma izpaušanos.

Zināšanas ir spēks.
Zināšanas kopā ar praksi - tas ir REZULTĀTS

kā lietot grāmatu?

No vāka līdz vākam šī nav jālasa. Šī rokasgrāmata, kuru atvērt un atrast sev svarīgo un aktuālo.

Tā ir kā vācelīte un saraksts ar produktiem un instrumentiem, kurus pielitot pēc vajadzības.

Programma, visi materiāli un resursi no tiešsaistē maratona laikā izmantotajām nodarbībām, lekcijām, metodēm.

Vai Tev ir aktuālas šādas problēmas?

❌ Neizskaidrojami sausa/taukaina vai reaktīva āda…

❌ Plāni, trausli mati, kuros trūkst mirdzuma…

❌ Sejas novecošana un/ vai deformācija, kas vizuāli “pieliek” gadus…

❌ Grūtības izvēlēties kosmētiku, jo āda ir kaprīza…

❌ Regulāri pietrūkst enerģijas, grūti saņemties, uzskati sevi par slinku cilvēku…

❌ Nav vēlmes iet cilvēkos, jo uztraucies par savu izskatu…

❌ Sejā un ķermenī notiek izmaiņas, kuras demotivē vai baida…

❌ Šķiet, ka nerūpējies par sevi pietiekami, bet nezini, ar ko sākt…

 

✅ Visas šīs lietas ir sakārtojamas un visi soļi aprakstīti grāmatā!!!

kāda gribi būt...

Pārliecināta par sevi

Skaista, jo tieši skaistums signalizē veselību un pilnību

Enerģiska, lai paveiktu visu dzīvē svarīgo, neko neatstātu nepabeigtu

Piepildīta, jo visam pietiek laiks un tu sevi pilnveido

Iedvesmojoša, ka vari sniegt un dalīties ar citiem.

Grāmatas saturs

01 - UZTURS un uzturvielas

Iegūsi uztura plānu ar receptēm. Kā izvēlēties sev atbilstošu uztura pieeju.

Tāpat arī padomus ērtākai pagatavošanai un teorētisko pamatojumu saprotamā valodā.

Kliedēsim mītus par diētām, svara kontroli, superfūdiem un “sliktajiem produktiem”.

02 - AKNAS un DETOX

Tas ir par reālu detoksa procesu veicināšanu, atbalstot aknas un nieres, žultpūsli.

Tās nav zaļās sulas un klizmas, bet rūpīgi sastādīts, viegli izpildāms plāns ar uztura bagātinātājiem un praksēm, kuras sevi ir pierādījušas darbā ar simtiem cilvēku, un kuras liks ādai iemirdzēties pateicībā.

03 - ārējais skaistums caur FIZISKO

Par skaistumkopšanas īstajiem pamatiem un to, kā ietaupīt sev kaudzi vilšanos un traumu.

Ne viss ir zelts, kas spīd un ne viss ir efektīvs, kas dārgs.

Reizēm labākie līdzekļi maksā pāris eiro. Tas palīdzēs savest kārtībā pat kaprīzāko ādu, pilnveidosim savu make-up rutīnu un liksim ķermenim atkal justies brīvi un graciozi.

04 - ENERĢIJA un iekšējie resursi

Šī sadaļa ir kā ‘saldais ēdiens’ kā noslēgums – par enerģiju! 

Lai Tu izmēģinātu vienkāršas uztura bagātinātāju shēmas enerģijai (gan no aptiekas, gan interneta veikaliem), apgūt pareizu elpošanu, “uzhakot” miegu un papētīt psiho-emocionālo veselību un skaistumu. 

Arī iekšējai pasaulei vajag skaistumu, bet enerģijai – dzīves garšu.

05 - receptes un uztura pieejas

Grāmatas 5. daļā jeb pielikumā vēl dažas paleo un vēderam draudzīgas receptes eksperimentiem virtuvē.

Ilgākā termiņā iesakām rūpīgI sekot līdzi tiem produtkiem, kas rada problēmas reintrodukcijas laikā un no tiem izvairīties.

Tajā sadaļā esošās receptes palīdz izvairīties no biežākajiem vaininiekiem (graudi, piens, cukurs).

Grāmata ir praktiskais ceļvedis

Kas tajā ietverts...

Veselības prakses, vingrinājumi un receptes. ar “soli pa solim” pavadošo informāciju, lai sasniegtu savu labāko ES no skaistuma un enerģijas viedokļa.

Turklāt, neatkarīgi no tā, kur atrodies Tu savas veselības un skaistuma ceļojumā, šeit atradīsies noderīgs ikvienam, kas vēlas vingrot, elpot, kustēties un kopt savu ķermeni tā, lai iekšēji un ārēji justos LIELISKI!

✋Sejas pašmasāžas un miofasciālās relīzes tehnikas

Efektīvas tehnikas no fizioterapijas, osteopātijas un fasciālā liftinga pasaules. Tas neaizņems stundu dienā! Esam apkopojoši pašus iedarbīgākos no simtiem paņēmienu. Varēsim teikt ardievas tūskai, nespodrai ādai un sveicināt  tvirtumu savā ikdienā!

💄Kosmētikas līdzekļu apskats un receptes

Dalāmies ar kosmētikas līdzekļu izvēles stratēģijām no biohakinga viedokļa – līdzekļi ar reālu efektu, nevis tā iespaidu. Piemēram, ne visi silikoni matu līdzkeļos ir slikti, bet ir tādi, kurus nekad nevajadzētu lietot. Varēsi pagatavot matu masku savām rokām, kas efektivitātes ziņā tuva premium produktiem. Apskats arī par to, kā sejas kosmētika var gan kaitēt, gan uzlabot ādas stāvokli.

✅Asins analīžu testi un citas pašanalīzes pieejas

Skaistuma saknes ir veselībā. Uztura deficīti bieži dzīvo mūsu un pat ārstu nepamanīti, jo nenonāk līdz klīniskai diagnozei, bet zog skaistumu jau tagad. Var paiet gadi, lai atrastu savas vājās vietas. Par laimi, pēc īsas diagnostikas šādas problēmas ir koriģējamas un cilvēki, kuri plānus matus vai citas problēmas uzskatīja par ģenētiskām, var baudīt iepriekš neaizsniedzamo.

💊Par uztura bagātināšanu un mikro barības vielām

Uztura bagātinātāji var kardināli izmainīt dzīvi un izskatu, bet to ķīmiskā pasaule var būt plaša un mulsinoša. Tāpēc grāmatā ietverts tas, ko un kā izvēlēties, kā iegūt vislabāko produktu par ieguldīto naudu un ko nozīmē būt savas veselības investoram.

🥑Receptes un uztura pieejas

Pārskatāms uztura plāns, receptes un vadlīnijas. Lai labi un skaisti ēstu, nevajag atstāt pusi algas eko veikalā.

🧘‍♀️Funkcionālie un interocepcijas vingrojumi

Enerģija dzīvo tur, kur ķermenis jūtas labi un brīvi. Tāpēc ir arī ne-sarežģīti funkcionāli vingrinājumi visam ķermenim, lai locītavas un muskuļi būtu elastīgi. Jums vajadzēs tikai paklājiņu un pašmasāžas rulli. Stāja un gaita ir pirmās vecuma pazīmes un var nivelēt citādi koptu seju un ādu.

🌬️Elpošana un citas metodes stresa kontrolei

Būsim godīgi – ja psihoemocionālais fons ir bēdīgā stāvoklī, veselība un skaistums nebūs sasniedzami pat ar vismodernākajām praksēm un procedūrām. Tieši šo faktoru bieži ignorē līdzīgos kursos, bet velti. Par laimi biohakings piedāvā prakses un risinājumus, lai normalizētu savu nervu sistēmu un sāktu ceļu uz savas iekšējās pasaules skaistumu. Un tas viss ietverts grāmatā.

Tavs ieguldījums

Tev tikai jāprot lasīt un izmantot šo grāmatu kā pavadoni, lai jebkuri jauni piedzīvojumi un sajūtas būtu sasniedzami. Tev tikai jāatver grāmata un tālāk viss ir sagatavots tā, lai Tu sajustu sevī iedvesmu un apņēmību darīt, praktizēt un kļūt enerģiska un skaista!

kādā vērtībā ir šī grāmata

Skaistums & enerģija - praktiskais ceļvedis

24€*

* - cenā iekļauta DPD vai Omniva pakomāta piegāde

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Ja Tev ir mērķi un sapņi par savu skaistumu un enerģiju, tad jā, tas ir Tev! Grāmata derēs arī tiem, kuri ir apmierināti ar savu izskatu, bet ir ziņkārīgi. Bieži vien mēs atklājam, ka varēja būt labāk, tikai pēc tam, kad pamēģinām kaut ko jaunu.

Jā. Līdz šim esam jau novadījuši 2 maratona ciklus, un plānojās trešais cikls oktobra sākumā.

Te vari reģistrēties oktobra maratonam! No 3. oktobra.

Kursā ir video, sarunas, Live sesijas, ieraksti. Un tas viss būs pieejams visas 30 dienas un vēl 3 mēnešus pēc kursa beigām. PDF un citi materiāli paliks ar Tevi mūžīgi.

Lai praktizētu un veiktu dažādas prakses, kas minētas grāmatā, Tev nebūs jāpērk speciāla jauna kosmētika.

Mēs palīdzēsim saprast, vai esošā der tieši Tev. Tāpat iegūsi receptes efektīviem paštaisītiem līdzekļiem. Galvenās ādas kopšanas prakses prasīs tikai labu eļļu un ūdeni.

Masāžai un vingrojumiem būs vajadzīgas vakuuma banciņas un pašmasāžas rullis, detaļas saņemsi pēc reģistrācijas. Laika gaitā var atklāties, ka vajadzīgi kādi uztura bagātinātāji, kurus Tu varēsi iegādāties pēc vēlmes un iespējām. Mums nav nekādu saistību vai komerciālu interešu pārdot jelkādus uztura bagātinātājus. Vienīgais izņēmums ir vomFASS eļļas un balzametiķi.

Mēs saprotam, ka aiz problēmām ar ādu vai matiem var slēpties nopietnākas veselības problēmas. Grāmatas materiāli par asins analīzēm un uztura bagātinātājiem būs pirmie soļi, lai identificētu vai dziļāk paskatītos uz tām. Var gadīties, ka būs vajadzīga speciālista, un tas ir lielisks pirmais solis ceļā uz sevi. Taču Tu jau būsi zinšāka un izglītotāka, lai konsultētos ar speciālistiem.

Uztura plāna pamatā ir maz-lektīnu protokols, kurā ir elementi no paleo, GAPS un Vidusjūras diētām. Šādi uztura pamatprincipi ļauj identificēt pārtikas produktus, kuri rada problēmas. Rezultāts – svara kontrole ilgtermiņā un ātri samazinās iekaisums. Ja Tev ir sava ārstnieciskā vai eksperimentālā diēta, to varēsi turpināt. Mūsu ieteiktais ēšanas režīms varētu palīdzēt īpaši tiem, kuri vēl nav atraduši savu ideālo diētu

Grāmatā uzsvars ir uz praksi, bet lielākoties viss ir pamatots ar teoriju un zinātni. Nav vajadzīga iepriekšēja izglītība vai zināšanas. Veidojām to pēc principa – padarīt zināšanas par rezultatīvu praksi, kas pieejama visiem.

Grāmatas cena ir 24€. Tai skaitā pakomāta sūtīšanas izdevumi. Taču, ja šo grāmatu nevari atļauties, raksti e-pastu ar motivācijas vēstuli, un iespējams, ka nosedzot sūtīšanas izdevumus un simbolisku maksu, nosūtīsim Tev to.

E-pastu sūti uz: kaspars@veselibakaprocess.lv

Ko par mums saka

Agnese A.

“Veselība ka process “ perfekti ieskicē cilvēka attiecības ar savu veselību. Tas ir apzināts darbs ar sevi visas dzīves garumā, uzņemoties atbildību par savu dzīvesveidu un izvēlēm. Viņu entuziasms iedvesmo un zināšanas fascinē. Man personīgi VKP platforma līdz šim ir pavērusi logu uz jaunām zināšanām, citiem skatu punktiem un galvenokārt iedvesmojusi uzsākt savu atveseļošanas ceļu.”

Agrita Z.

Vēlreiz sapratu,ka gribu būt biohakere,un uzlaust sevi, lai būtu vislabākā sevis versija. Uzzināju daydz praktiskas lietas, un arī vielas, kas palīdz mums justies vieglāk un harmoniskāk. Ļoti patika praktiskās nodarbības.Sarunas istabās,satikšanās ar domubiedriem, vakara elpošanas sesija,un rīta rosme. Ļoti jaudīgi! LIELS,LIELS PALDIES Jums!

Ireta Č.

Agneses lekciju saturs, uzrakstīta vēstule savam bērnam, iespēja būt vidē ar līdzīgi domājošiem.
Patika praktiskie rakstiskie uzdevumi, kas lika īsā laikā savākties un izdarīt.

Par veselību kā process un autoriem

Agnese Zlat

Agneses pamatizglītība ir biomedicīnā un šobrīd viņa strādā biotehnoloģiju industrijā kā bioinformātiķis ģenētiskās sekvenēšanas laukā.

Viņa ir apguvusi arī naturopātiju un fitoterapiju. Šīs zināšanas apvienojusi ar padziļinātu biohakinga izpēti, un tā kopā ar Kasparu tapa “Veselība kā Process” platforma. 

Ideja par šo kursu viņai radās pēc tam, kad pati bija veikusi savu ceļu no plāniem, trausliem matiem uz apjomīgām lokām. Viņai nav sveša arī hroniska akne, kuru izdevās pieveikt tikai pēc iepazīšanās ar biohakingu. 

“Procesā Tu atklāj daudz ko par savu veselību un ātri sapratīsi, ka mēs daudzas ciešam no vienām un tām pašām problēmām. Tāpēc šis izaicinājums ir tik pat daudz man, kā Tev.”

Kaspars Vendelis

Latvijas biohaking kustības pionieris un vides veidotājs. 

Starptautiskās un Latvijas skatuves lektors, veselības, performances un potenciāla treneris komandām un individuāli. Komunikators un autors.

3 bērnu tēvs, kas vēlas dzīvot līdz 120. Tas nozīmē – fokusēties nevis uz gadu pielikšanu dzīvei, bet piepildīt dzīvi, lai tas iedvesmotu arī līdzcilvēkus.

Veselības un biohacking platformas “Veselība kā process” veidotājs.

“Ikviens no mums var kļūt par jebko, ko vien vēlas. Par to parūpēsies mūsu neiroplasticitāte. Mērķtiecīgums, nodomu uzstādīšana un praktiskas idejas, kā šos nodomus ieviest ikdienā ļaus notikt visam, par ko vien sapņu. Tāpēc svarīgākais – strādā un attīsti savus mērķus, nodomus un sapņus.”

Projekts "Veselība kā Process"

… jeb VKP tapa kā pirmais liela mēroga biohakinga izglītības un prakses projekts Latvijā. Projekta dibinātāji ir Kaspars un Agnese. VKP ir unikāls ar to, ka apvieno abas medaļas puses: tradicionālās un integratīvās medicīnas principus, modernākās ģenētiskās, metriskās metodes un vissenākās tradicionālo kultūru prakses, kā arī sievietes un vīrieša skatījumu uz aktuāliem jautājumiem. 

VKP online platforma ir milzīgs un praktisks resurss, kurā notiek regulāri pasākumi un lekcijas (“meetups”, garas intervijas ar speciālistiem), kā arī praktiski kursi un izaicinājumi. 

Jau notikuši izaicinājumi par atteikšanos no cukura un par eliminācijas (izslēgšanas) diētām, daudzas stundas pavadītas privāti konsultējot cilvēkus. Ir bijuši un arī nākotnē tiek plānoti klātienes retrīti un pasākumi. VKP ir ne tikai resurss, bet arī online kopiena gan mācīšanās platformas vietnē, gan Facebook un Youtube.

Ieskatam dažas sarunas no "Veselība kā Process" podkāsta

Saruna par stresu

Saruna par vēderu

Saruna par jodu

Saruna par novecošanos

Vai esi gatava ne tikai iegūt sev praktisko ceļvedi,
bet arī piedalīties 30 dienu maratonā?

Maratonu sākam no 3. oktobra