fbpx

7 dienas RESTARTS Marokā

no 19. līdz 25. februārim | 2023.

Jēgpilni atpūsties, elpot, izbaudīt sauli un kalnus. Nobaudīt fantastiskāko ēdienu, veikt dažādas kustību, elpošanas un apzinātības prakses. Pārgājieni, jūra un Gruzijas bagātības 7 dienās

RESTARTS Marokā

Apstāties, uzelpot, saslēgties ar savu dziļāko būtību. Lai atklātu savu dvēseles un dabas doto potenciālu. Dabā, kalnos, Gruzijā

Ieklausīties sevī, sajust un iemācīties saklausīt, ko dvēsele tev saka. Šī dvēseles valoda kā jebkura cita valoda ir jāapgūst. Šī – līdzīgi citām valodām – pirmkārt, jādzird, un pēc tam jāpraktizē. Atšķirībā no citām valodām, šī apgūstama bez vārdnīcām, pārsvarā klusumā, ar sevi.

Miers, plūdums, rāmums ir šīs valodas darbības vārdi. Jo tie ir par procesu, par virzību, par tiecību uz savu augstāko aicinājumu, uz savu dvēseles piepildījumu.

Vietu skaits ierobežots!

dinamiska apzinātība

Šajā ceļojumā, lai restartētos, gludi un plūstoši, harmoniski, bet ļoti aktīvi veidosim savu ikdienu tā, lai vairotu sevī enerģiju.

Tāpēc programma un saturs ir veidots vienmērīgi, saliekot darbības un aktivitātes, kas ļautu sajust mieru un rāmumu sevī. Un arī dinamiku, kustību un mijiedarbību ar dabu.
Gan vietējie Gruzijas Gomarduli centra lektori, gan  mēs vadīsim lekcijas-meistarklases, nodarbības un aktivitātes tā, lai Tu varētu iepazīt sevi, iepauzēt, atrast laiku sev. Uzrunāt savus iekšējās pasaules procesus, lai turpmāk Tava dzīvē notiktu tas, par ko tik ļoti Tu sapņo – JUSTIES LABI.
Tāpēc ir svarīgi šajās 7 dienās izdzīvot tā, ka caur dažādām pieejam mēs sajutīsim vienu un to pašu. Savu potenciālu. Tas nav vienkārši ceļojums, bet sevis izzināšanas nometne, kurā Tev ir iespēja palūkoties un sajaust savu potenciālu.

sajūti Okeānu

Gomarduli ciems, kas atrodas Rietumgruzijas kalnos. Mēs dzīvosim retrītu centrā, kurā meditācijas, joga un dejas ir ikdiena.
Kalni ir tik iedvesmojoši, kas sniegs tavam ķermenim mieru, labsajūtu un sniegs iedvesmas un apbrīnas sajūtas. Atrašanās kalnos izbaudot atvasaru varētu būt viena no labākajām izvēlēm, ko tu varētu darīt savas veselībai un labsajūtai.

Svaigs gaiss, dzidrs ūdens, galvu reibinoši dabas skati, debesis un zvaigznes.

Gomarduli retrītu centrs

4 dabas elementi

Dinamiskās apzinātības ceļojuma programma balstīta 4 dabas elementos - zeme, gaiss, uguns un ūdens.
Tās ietvaros praktizēsim un izbaudīsim visas tās sajūtu gammas, kādas mums iespējamas, aktivizējot sevī visos šos elementus.
Varbūt tava iekšēji izteiktākā dabas stihija ir ūdens vai uguns, tad varēsi harmonizēt sevi, nedaudz vairāk iedzīvinot pārējos dabas elementus. Jo tieši šī visu 4 elementu koherence ļaus tev iemācīties baudīt dzīvi tās visplašakajā nozīmē.

Programma

pārgājieni kalnos

Mēs atradīsimies gleznainajos Adžārijas kalnos, kur pa kalnu grēdām tek kristāldzidrs tīrs ūdens, ārkārtīgi tīrs, svaigs gaiss un dziļš klusums. Tieši šajos kalnos dosimies garākos un īsākos pārgājienos, peldēsimies kalnu ezeros, baudīsim līdzpaņemto piknika ēdienu, pastaigāsimies un elposim.

Nodarbības & prakses

Gomarduli retrītu centrā veiksim elpošanas, kustību un arī apzinātības prakses. Starp mūsu organizatoriem ir pieredzējuši enerģijas un potenciāla elpošanas vadītāji, cigun un kustību meistari. Tāpat arī piedalīsimies dažādās gan labas garšas meistarklasēs, parunāsim gan par fizisko, gan arī par psio-emocionālo veselību.

Veselība un labsajūta

Veselība kā process īpaši labi sajūtams tad, kad savā apzinātībā ienesam savus iekšējos fizioloģiskos procesus. Ja ļaujam arī zināšanas integrēt savās darbībās, praksēs. Ļaujoties šiem procesiem, saklausīt sevi un sajust.
Dziļākās sarunās, atbrīvojoties un ļaujot iznest no sevis laukā visu to, kas traucē labi justies, kas ierobežo kustības, enerģijas veidošanos organismā. Varbūt pat sajust kādas sāpīgākās vietiņas. Vai tas būtu vēders, kurš regulāri streiko, iespējams miega traucējumi vai detoksifikācijas un limfatiskās sistēmas nepilnvērtīga darbība. Šis noteikti ir tas, kas ir iekļauts programmā.

gardas maltītes

Gomarduli restrītu centrs darbojas ar lielu pieredzi, uzņemot viesus, apzinoties, cik svarīga loma ir tieši uzturam.
Centra gastronomijas pieredze un Gruzijas virtuves plašais piedāvājums. Ja papildinām to ar mūsu pašu izpratni un attieksmi pret ēdienu, pret baudīšanu, un arī pret veselības aspektiem, ko ēdiens var sniegt - šī būs fantastiska iespēja ik dienas piedzīvot garšu festivālu.
Garšu kārpiņas vēl ilgi atcerēsies šo piedzīvojumu.

Dalības maksa

Pilna 7 dienu Gruzijas ceļojuma dalības maksa ir 799€.
Piesakoties līdz 1. jūnijam, samazināta dalības maksa: 689€*.
Cenā ietilpst:
✅transfērs no un uz lidostu Batumi
✅transporta izdevumi pārbraucieniem kalnos, pārgājienos
✅visas nodarbības un meistarklases (kas ietvertas programmā)
✅nakšņošana Gomarduli centrā
✅ēdiens retrītu centrā (precīzāka prgramma un informācija saistībā ar ēšanu vēl tiks precizēta).

Cenā NAV ietverts:

  • aviobiļetes (orientējoši cena ap 280€)
  • jebkura aktivitāte, kas nav iekļauta programmā.

organizatori

Šajā ceļojumā apvienojušies esam Veselība kā Process un RESTARTS komanda, lai sniegtu tev labāko piedzīvojumu, kādu iespējams, apvienojot divas pasaules: fizisko veselību un dvēselisko pilnveidi.

par vietu

Gomarduli ir atpūtas vieta, retrītu un izglītības centrs, vieta, kur satiekās sevi izzināt griboši cilvēki.
Tā atrodas starp gleznainajiem Rietumgruzijas kalniem.
Tīrs ūdens, svaigs gaiss un dziļš klusums apkārt.
Droša vieta, kur dzīvot nemierīgajos laikos, ieklausīties sevī un satikt sev garā un dvēselē tuvus cilvēkus.

© 2022 Veselība kā Process

Jautājumiem vai uzzināt par šo ceļojumu vairāk,
zvani vai raksti Kasparam!