fbpx

Privātuma politika un noteikumi

Privātuma politika

Šī privātuma politika izskaidro mūsu datu apstrādes paņēmienus un Jūsu iespējas attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti. Vietnes www.veselibakaprocess.lv pieder un ar to operē, pārvalda un vada uzņēmumam SIA „Top performance” reģ.nr. 40203259793, Adrese: Stabu iela 91-14 Rīga, LV-1009. Tālrunis: 26556558, kontaktpersona: Kaspars Vendelis un ir pilnvarots pārstāvēt SIA “Top Perofromance”. Bankas rekvizīti: Swedbanka, Bankas kods:  HABALV22, konta nr.: LV74HABA0551049284967.

Personas datu aizsardzība

Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. gada 27.aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr.2016/679 (turpmāk tekstā – Regula).

Datu apkopošana, uzglabāšana un apstrādāšana

Dati tiek apkopoti, lai:

 • ļautu mums sniegt pakalpojumu;
 • ļautu Jums pieteikties uz dažādiem mūsu organizētajiem pasākumiem;
 • ļautu mums izstrādāt arvien jaunus produktus un pakalpojumus;
 • ļautu mums atbildēt uz Jūsu jautājumiem vai iebildumiem;
 • sagatavotu anonīmu statistiku par interneta vietnes lietošanu;
 • analizētu mūsu klientu raksturlielumus, lai izmantotu tos mārketinga komunikācijas vajadzībām.

Apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar politiku, kas ir aprakstīta Regulā.

Tavsrestarts.lv pārvaldītāji datus lietos tikai iepriekš minēto mērķu nolūkā un lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.

Atbildība par datu apstrādi

Ja Jums rodas jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, sūtiet e-pastu uz info@.lv.

Tavsrestarts.lv pārvaldītāji, kuriem ir pieeja personu identificējošai informācijai, tiek pieprasīta šīs informācijas aizsardzības nodrošināšana saskaņā ar šo privātuma politiku, piemēram, neizmantot informāciju citiem mērķiem, kā tikai pakalpojumu, kas ir nepieciešami klientam, sniegšanai.

Tikai attiecīgi pilnvaroti Tavsrestarts.lv pārvaldītāji var piekļūt datiem, autorizējoties ar savu paroli.

Datu apstrādātājs, kas ir atbildīgs par šo datu apstrādi:

 • pakalpojumu sniegšanas nolūkā, ir norādīts interneta vietnes sadaļā: http://tavsrestarts.lv/par-mums/kontakti/;
 • mārketinga nolūkā, ir uzticamas sabiedrības, kas nodrošina mārketinga instrumentus un ar kurām mums ir noslēgti līgumi.

Dati, kas tiek apkopoti:

 • reģistrācijas, pieteikumu un arī cenu pieprasījuma anketās – iesniedzēja nosaukums un e-pasta adrese un jebkura cita informācija, kas ir iekļauta anketā.
 • vakanču pieteikumos – vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs un jebkura cita informācija, kas ir iekļauta CV vai citos pievienotajos dokumentos.
 • lontakti – iesniedzēja nosaukums un e-pasta adrese un jebkura cita informācija, kas ir iekļauta kontaktu formā.
 • datu uzglabāšanas laiks.

Mēs glabāsim personisko informāciju, klienta un biznesa informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai:

 • nodrošinātu pakalpojumus un informāciju, kurus Jūs vai Jūsu uzņēmums esat pieprasījuši;
 • sazinātos ar Jums par pieprasījumu, kuru Jūs mums esat iesniedzis.
 • iespēja piekļūt saviem datiem, pārbaudīt to pareizību un izlabot tos.

Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personas datu kopiju, pārbaudīt glabātās informācijas pareizību un/vai labot vai atjaunināt šo informāciju. Jūs varat arī lūgt pilnībā izdzēst Jūsu personisko informāciju, ja šobrīd Jums nav aktīvu pieprasījumu.

Mēs pieliksim visas komerciāli pamatotas pūles, lai nodrošinātu Jūs ar atbilstošu piekļuvi jebkādai Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs glabājam 30 dienas no Jūsu piekļuves pieprasījuma.

Lai aizsargātu Jūsu privātumu un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti pirms informācijas izsniegšanas par Jūsu pieprasītajiem personiskajiem datiem.

Jautājumu vai sūdzību gadījumā

Ja vēlaties piekļūt, dzēst (atsevišķos gadījumos) vai labot Jūsu personisko informāciju, lūdzam sazināties ar datu pārzini, kurš ir atbildīgs par šo datu apstrādi (e-pasta adrese: info@tavsrestarts.lv).

Sūdzību gadījumā rakstiet datu aizsardzības amatpersonai (e-pasta adrese: info@tavsrestarts.lv).

Ja Jūs iesniegsiet ar privātumu saistītu sūdzību, mēs reģistrēsim Jūsu vārdu un/vai sabiedrības nosaukumu, ar sūdzību saistītās personas vārdu, e-pastu un valsts atrašanās vietu, un informāciju, kas ir bijusi sūdzības pamatā. Mēs izmantosim informāciju, kuru Jūs sniegsiet, lai izskatītu Jūsu sūdzību un nosūtītu Jums atbildi, tiklīdz Jūsu sūdzība būs izskatīta.

Sīkdatņu politika

“Sīkdatnes” ir sīka apjoma informācija, kuras interneta vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni. Tā ļauj serverim apkopot informāciju no Jūsu pārlūka, tādējādi Jums vienmēr nav dati jāievada no jauna, kad Jūs atgriežaties interneta vietnē. Vairāk informācijas par to, kā darbojas sīkdatnes, ir pieejama interneta vietnē cookiecentral.com.

Sīkdatņu izmantošana

Mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Mēs izmantojam sesijas sīkdatnes, pastāvīgās sīkdatnes un trešās puses (partneru) sīkdatnes, lai:

 • atcerētos Jūsu ierīces ekrāna uzstādījumus;
 • atcerētos Jūsu veiktās darbības vietnē (tādējādi Jums nelūdzot to darīt atkal);
 • atcerētos, vai Jūs esat sniedzis piekrišanu mūsu sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē;
 • nosūtītu reklāmu, kas vislabāk atbilst Jūsu interesēm, ierobežotu to, cik reižu Jūs redzat reklāmu, un lai palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņas efektivitāti;
 • apkopotu uzticamu vietnes lietošanas informāciju, kas ļautu mums izmērīt, cik precīzi vietne atbilst tās lietotāju vajadzībām.

Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama interneta vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošinās Jums labāku pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat izdzēst vai bloķēt šīs sīkdatnes jebkurā brīdī, bet, ja Jūs to darīsiet, dažas interneta vietnes iespējas var nedarboties tik labi, kā paredzēts.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas sīkdatnes var ievietot trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kas veic atsevišķas funkcijas mūsu vajadzībām.

Personas dati un to nodošana

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kas šeit ir aprakstīti.

Sīkdatņu kontrolēšana

Jūs varat kontrolēt un/vai izdzēst sīkdatnes, ja to vēlaties. Jūs varat izdzēst vai bloķēt visas sīkdatnes, kas jau ir Jūsu datorā, bet, ja Jūs to darīsiet, atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties tā, kā paredzēts, un Jums var nākties manuāli pielāgot atsevišķas izvēles katru reizi, kad Jūs apmeklēsiet vietni.

Jūs varat piekrist sīkdatņu izmantošanai šajā vietnē vai atteikties un pārtraukt izmantot šo vietni.

Mēs sadarbojamies ar trešām pusēm, lai apkopotu Jūsu darbības mūsu interneta vietnē, lai uzlabotu mūsu mārketinga pasākumus un nodrošinātu Jūs ar reklāmu, pamatojoties uz Jūsu apmeklējumu mūsu interneta vietnē.

Jūs varat izvēlēties, lai Jūsu informācija tiktu apkopota un izmantota remārketinga nolūkos, turpinot izmantot šo vietni, vai Jūs varat nepiekrist tam un pārstāt izmantot šo vietni.

Personiskās informācijas kopīgošana

Jūsu personisko informāciju, klientu informāciju vai biznesa informāciju mēs varam padarīt pieejamu sabiedrībām, kas nodrošina pakalpojumus, palīdzot mums uzņēmējdarbībā, piemēram, ar interneta vietņu analītikas vai klientu apkalpošanas nodrošināšanu. Šīs sabiedrības ir pilnvarotas izmantot Jūsu personisko informāciju, klientu informāciju tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu mums šos pakalpojumus.

Mēs kopīgosim Jūsu personisko informāciju, klientu vai biznesa informāciju ar trešām pusēm tikai tādā veidā, kāds ir aprakstīts šajā Privātuma politikā. Mēs nekādā veidā netirgosim Jūsu personisko informāciju trešajām pusēm.

Pasūtījumu veikšana digitālajiem produktiem un pakalpojumiem

Atteikuma nosacījumi un atgriešanas kārtība

Veicot pirkumu interneta veikalā, pircējs var izmantot atteikuma tiesības. Atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā, nesniedzot nekādu pamatojumu, atkāpties no distances līguma (no distances līguma veidā pasūtītās preces vai pakalpojuma).

Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas par pakalpojumu sniegšanu.

Atteikuma tiesību izmantošana nozīmē “paziņošanu” par atteikšanos no pasūtījuma, proti, “paziņojuma par atteikumu” iesniegšanu vai nosūtīšanu pārdevējam uz e-pastu: kaspars@veselibakaprocess.lv.

Ja pircējs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgā pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad pircēja patstāvīgi sedz izmaksas, kas saistītas ar atteikumu no pakalpojuma.

Ja pircējs izmanto atteikuma tiesības, pārdevējs ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad pircējs ir nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt pircēja veiktās iemaksas.

 

Fizisko preču sūtīšanas un atgriešanas noteikumi (un rekvizīti)

1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod Produktus saskaņā ar šiem noteikumiem.
2. Produkti ir dažādi izglītojoši materiāli, grāmatas, bukleti, kā arī dažādas vieglās rūpniecības preces (piemēram, krūzītes, t-krekli utml.).
3. Komplekta cena Eur norādītas kā gala cenas pircējam.
4. Produkti tiek piegādāti tikai Latvijas teritorijā.
5. Pircējs pasūta Produktus:

 • * Pircējs reģistrējas mājas lapas www.veselibakaprocess.lv, aizpildot visas ailītes, norādot precīzu piegādes adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi utml.
 • * aizpildot pasūtījuma formu, pircējs apmaksā par preci, veicot pārskaitījumu uz mājas lapā norādītājiem rekvizītiem, SIA “Top performance”.
 • * Veicot pasūtījumu Pircējs apņemas norādīt pilnīgu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi, piegādes vēlamo laiku un savu tālruni. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas savlaicīgi informēt Pārdevēju pa tālruni: 26556558 (darba dienās no 10:00 līdz 19:00) vai arī kaspars@veselibakaprocess.lv.

6. Pārdevējs piegādā Produktus līdz 5-7 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas brīža.

 • * Piegāde notiek BEZ MAKSAS, ja pasūtījums ir vismaz 30,00 EUR apmērā, izmantojot Omniva pakomātus jebkurā Latvijas vietā, atbilstoši pakomātu izvietojumam.
 • * Ja pasūtījuma kopsumma nesasniedz 30,00EUR, tad Pircējam tiek piemērota Omnivas pakomātu sūtīšanas maksa 3,50EUR apmērā.
 • * Pircējs var izmantot arī Omniva kurjera pakalpojumu ar tiešo piegādi, par kuru pats veic apmaksu.
 • * Pērkot preces, komentāra logā vai pēc piedāvātās izvēlnes klients ieraksta, kurā Omnivas pakomāta pats vēlas saņemt preci.
 • * Piegāde ar kurjeru notiek nākamajā dienā (izņemot svētdienas), biznesa klientiem – nākamajā darba dienā.
 • * Saņēmējiem – privātajiem klientiem mēs pirms piegādes zvanām un vienojamies par piegādei ērtu dienu un laiku, taču biznesa klientiem piegāde notiek bez iepriekšēja zvana.
 • * Ja gadījumā pasūtītā prece nebūtu pieejama, Pārdevējs sazināsies ar Pircēju un piedāvās vai nu atgriezt naudu par pirkumu vai piedāvāt alternatīvu preci.
 • * Sūtījuma laikā, ja prece izrādīsies bojāta piegādātāja (Omniva) dēļ, pasūtījuma piegādes laiks varētu pagarināties, par ko pasūtītāju vomFASS komanda informēs. Tādējādi pasūtītājam ir tiesība izvēlēties, vai nu lai tiktu atmaksāta pasūtījuma maksa vai arī piekrišana pagaidīt, līdz jauna, nebojāta prece tiktu piegādāta atkārtoti.
 • * Pasūtījuma apmaksai pircējs var izmantot norēķinus ar Paypal, Stripe un/vai Paysera maksājumu sistēmām.

7. Pircējam ir tiesības atsaukt pasūtījumu ne vēlāk 2 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas dienas. Pasūtījumu var atsaukt elektroniski pa e-pastu: kaspars@veselibakaprocess.lv, norādot rekvizītus naudas pārskaitīšanai, ja par pasūtījumu jau ir veikts maksājums.
8. Ja Pircējs atsauc pasūtījumu vēlāk, tad Pārdevējs preci piegādās tik un tā, un ieturēs samaksu par preci 100% apmērā.
9. Produkta piegādes brīdī Pārdevējs iesniedz Pircējam parakstīšanai preču pavadzīmi-rēķinu vai kvīti. Pircējs apņemas parakstīt preču pavadzīmi-rēķinu vai kvīti Produkta saņemšanas brīdī.
10. Šie noteikumi tiek tulkoti atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar to noteikumiem un apņemas tos pildīt.
11. Pircējs apzinās, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus.

Samaksājot par pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir pilnībā iepazinies ar Noteikumiem un apņemas tos ievērot.

PAPILDU NOTEIKUMI:

* Pārdevējs garantē augstu produktu kvalitāti un izcelsmi.
* Pārdevējs neuzņemas atbildību par iespējamo kaitējumu, kuru produkts (izstrādājums) tiešā vai netiešā veidā varētu nodarīt cilvēkiem, mājdzīvniekiem, mantai, gadījumā, ja tas noticis preces/ produktu nepareizas lietošanas dēļ.
* Ja preces iepakpjums tiek bojāts vai saturs neatbilst pasūtījumam, tad Pārdevējs apņemas apmainīt preci pret nebojātu vai to, kādu pircējs iegādājies.