fbpx

Pavasara detox - aprīļa izaicinājums
No 1. aprīļa

Kļūsti vieglāka, brīvāka, harmoniskāka

Piedalies pavasara detox izaicinājumā.
No 1. aprīļa.
Vienkāršā, saprotamā, bez pārspīlējumiem.
Visu aprīli — praktizēt un veidot sevis atbrīvojošas, attīrošas un liekā atmetošas darbības. Enerģijas būstam, pārorientācijai uz silto sezonu.
Sava iekšējā potenciāla īstenošanai.

4 nedēļās:

 • par fizisko detox – no ārpuses (kustības, elpa, temperatūra utml.)
 • par fizisko detox – no iekšpuses (orgāni un to sistēmas)
 • par emocionālo detox (refleksijas, vingrinājumi, elpošanas sesija)
 • par sociālo detox (traucēkļi, kārtība, daba un cilvēki).

Ko Tu iegūsi

✅ Vieglāk pārfokusēsies uz pavasari

✅ Saņemsi daudzas idejas, kā attīrīties

✅ Saņemsi labas sajūtas par paveikto un labu pašsajūtu 

✅ Iegūsi skaidrību, tīrību un vieglumu

✅ Kļūsi brīva no liekā

✅ Apgūsi vienkāršas un saprotamas prakses, kas noderēs visu mūžu

✅ Iegūsi sociālu atbalstu

 

✅ Iegūsi enerģijas būstiņu, sākot silto sezonu

Būsi drošībā un pateicīgos apstākļos sevis pilnveidošanai

Izmēģināsi nemēģināto

✅ Atklāsi prakses, kas palīdzēs Tev gūt enerģiju un noturību pret stresu

✅ Uzzināsi par soļiem, kā īstenot savu pilnu potenciālu

✅ Būsi gatava pavasarim un vasarai.

 

...kas tad ir detox?

Veselīga dzīvesveida kontekstā esam tik ļoti pārņemti ar visa kā likšanu klāt. Kaut gan patiesībā būtu jāņem nost. Slimības ir drīzāk tad, kad kaut kas ir par daudz. Par daudz toksīnu, par daudz šķēršļu, par daudz traucēkļu un daudz liekā.

Jāņem liekais nost!

Tāpat, kā pasakā par Ērkšķrozīti. Nevaram būt pasargāti no ‘ērkšķiem’. Tādēļ tas nav stāsts par aizsargāšanos (kas arī ir ok). Tas ir stāsts par liekā, traucējošā un kaitīgā dabūšanu ārā no mums.

Šis traucējošais var būt no kaut kā apēsta, ieelpota, caur ādu uzņemtā. Taču tas var būt arī toksiskas, sevis degradējošas domas, citu cilvēku aizskarošie vārdi, pārdzīvojumi un traumatiskas pieredzes. 

Tas viss nonāk mūsos – gribam mēs to, vai nē. Visa dabas varenība un viedums slēpjas mehānismos, sistēmās un procesos, kas paredzēti, lai mēs no tā atbrīvotos.

Šādi ir radīts mūsu organisms un visa iekšējā pasaule.  

 

 

 

Izaicinājuma saturs

01 - nedēļa
Fiziskais detox - no āras

Pirmajā nedēļā apgūsim un veiksim prakses, kas ietekmē attīrīšanos un atbrīvošanos no liekā – no ārējiem faktoriem. Tas lielākoties ir par attieksmi, uztveri un vingrinājumiem, bez iejaukšanās iekšējos organisma procesos.

Tas ir par kustībām, par elpošanu, par termoregulāciju. Tas ir arī par mentālajiem procesiem. 

02 - nedēļa
Fiziskais detox - no iekšas

Turpināsim pirmajā nedēļā iesākto un pievienosim mazliet prakses un instrumentus, kuras vai nu nebiji līdz šim veikusi, vai tik reti, ka tagad varētu ieviest ikdienā.

Parunāsim un pieiesim sava organisma vienkāršiem detox procesiem, kurus jāveic tiešāk adresējot organisma iekšējos procesus. Orgānus un to sistēmas.

03 - nedēļa
Emocionāls detox

Ne tikai mūsu organisms saņem daudz liekā. Arī mūsu dzīves notikumi, situācijas un apstākļi ienes mūsos liekas un nederīgas emocijas, domas un pārdzīvojumus. No šī izvairīties praktiski nav iespējams, tādēļ emocionāls detox ir ar domu – atbrīvoties no nekalpojošām domām, emocijām, limitācijām.

Šajā nedēļā būs par reflektēšanu, rakstīšanu, elpošanas procesiem. VIP dalībniekiem būs iespēja piedalīties klātienes elpošanas sesijā.

04 - nedēļa
Sociāls detox

Sociāls detox ir plašāk nekā tikai atbrīvoties no sociālajiem tīkliem, kā traucēkļiem. Runa ir par jebkura veida haosa izraisītājiem. Vai tas būtu par daudz ekrāna laiks, vai arī mazliet nekārtība Tavā mājā, kaldendārā, ikdienā, – un līdz ar ko arī dzīvē.

Šajā nedēļā par metodēm, ka no šī atbrīvoties, doties dabā, gaismā, kustībā.

...nedaudz vēl par izaicinājumu...

Vai Tev maz vajadzīgs ir detox?

Ir daži mīti par to, ka miers un harmonija ir jāatrod. Un ka sava potenciāla īstenošanai vajadzīgas ir ārējās lietas. Patiesībā gan miers, gan harmonija ir Tevī jau tagad. Tikai pa virsu ir sakrājusies putekļu kārtiņa, no kuras jāatbrīvojās. Tāpat arī potenciāls ir tāds, kāds ir. Jautājums ir tikai par to, kas tam traucē īstenoties. Parastā atbilde ir – atbrīvoties no liekā – tātad detox.

Cik ilgs ir izaicinājums un kāds ir Tavs ieguldījums? 

Izaicinājums ir no 1. aprīļa. 4 nedēļas. 
Laika ziņā tas prasīs regulāri noskatīties kādu video pamācību, palasīt kādu materiālu. Un veikt tādus vingrinājumus un prakses, kas Tev rezonē un uzrunā. Dažkārt paņemt no veselām 4 nedēļām tikai vienu vienīgu lietu – tas jau ir uzvara.


Vai šajā izaicinājumā būs kaut kas jauns un nedzirdēts?

Ar lielu drošību var teikt, ka dzirdēsi daudzas zināmas un dzirdētas lietas, taču kā jaunu Tu uzzināsi, kā šis saistās ar detox. Izveidosies jaunas saiknes starp sen zināmām lietām, kuras nu varēsi jau uztvert pilnīgi citādi. Un gan jau arī kāds pilnīgs jaunums arī būs.

 

Atbrīvojies no liekā!
Kopā citiem dalībniekiem, ar darbībām un praksi -
sajuties viegli, patīkami un harmoniski

Izaicinājums ir tieši Tev, ja ir aktuālas šādas problēmas...

❌ Ja intuitīvi jūti, ka Tev paredzēts piedzīvot un sasniegt vairāk…

❌ Ja zini, ka kādreiz juties labāk nekā tagad

❌ Ja Tavs ķermenis ir vājais punkts

❌ Ja zini, ka nepieciešams no kaut kā tikt vaļā

❌ Ja šad un tad iznāk ēst neveselīgu ēdienu

❌ Ja Tev pietrūkst enerģijas…

❌ Ja zini, ka pavasarī Tev mēdz būt depresīvs noskaņojums…

❌ Ja vēlies būt formā līdz vasaras sākumam

❌ Regulāri Tevī virmo sevi noniecinošas domas …

❌ Ja vēlies sastapt līdzīgi domājošus un sevi pilnveidot gribošus cilvēkus…

❌ Sejā un ķermenī notiek izmaiņas, kuras demotivē vai baida…

❌ Šķiet, ka nerūpējies par sevi pietiekami, bet nezini, ar ko sākt…

✅ Visas šīs lietas ir uzsākamas tieši tagad, kad nupat iesācies jaunais gads!!!

kāda gribi būt...

Justies viegli, bez traucējošām sajūtām ķermenī un prātā

Gadarīta un pārliecināta par sevi…

Organizēta un pietiekami disciplinēta, lai vairāk laika atliek sev un saviem mīļajiem un plūst…

Skaista, jo tieši skaistums signalizē veselību un pilnību…

Enerģiska, lai paveiktu visu dzīvē svarīgo, neko neatstātu nepabeigtu…

Piepildīta, jo visam pietiek laiks un tu sevi pilnveido…

Iedvesmota un iedvesmojoša, ka vari sniegt un dalīties ar citiem.

kur un kā viss notiks?

Piesakoties izaicinājumam, pievienošu Tevi Facebook grupai, kurā tiks publicēts viss saturs. Notiks sarunas un dzīvie video. Tajā būs video ar vingrojumu programmu, dažādi palīgmateriāli un špikeri. Jautājumu un atbilžu sesijas. Kā arī paredzētas klātienes tikšanās.
Klātienes pasākumu ietvaros ir paredzēti 2 pasākumi. Potenciāla elpošanas sesija un viena pirts/ aukstumpeldes sesija. Abi klātienes pasākumi ir ietverti dalības maksā, ja iegādāsies VIP opciju.

Izaicinājums ir sākums vieglākai ikdienas dzīvei

Kas izaicinājumā ir ietverts...

Atbrīvoties no liekā ikdienas prakses, vingrinājumi un špikeri. Ar “soli pa solim” pavadošo informāciju, lai sasniegtu savu labāko ES no viegluma, skaistuma un enerģijas viedokļa. Turklāt, neatkarīgi no tā, kur atrodies Tu savas veselības un skaistuma ceļojumā, šeit atradīsies noderīgs ikvienam, kas vēlas vingrot, elpot, kustēties un kopt savu ķermeni tā, lai iekšēji un ārēji justos LIELISKI!

🍃 Vienkāršas pieejas un tehnikas ķermeņa detox

Šajā izaicinājumā pievērsīsim uzmanību pavisam vienkāršiem detoksifikācijas principiem, viegli veicamām praksēm un pieejām. Ja ir vēlme plašāk uzzināt un īstenot detoksifikācijas protokolus, tad par to noteikti būs kādā citā kursā. Šeit veiksim vairāk tādas prakses, kas neprasa nekādas īpašas pieejas, un tomēr kas ļautu vienkāršā veidā tikt vaļā no organismam liekā. 

🍽 Eliminācijas diētu pārskats, kā arī info gavēšanas logiem

Izaicinājuma viens no galvenajiem pricipiem ir saprast, kas ir tas, kas mums kaitē un sākotnēji izslēgt to no uztura. Pieejas var būt dažādas un eliminācijas var būt plašs spektrs. Sākot no ekstrēmākā veida, kad izslēdzas praktiski visu, izņemot gaļu (karnivorā ēšana), beidzot ar to, ka izslēdzam tikai vienu vai dažus produktus.
Tāpat arī ieteikumi, kā vislabāk īstenot atslodzes periodus, pārtraukit gavējot. Paplašinot neēšanas logus. Visam tam piedāvāsim arī teorētisko bāzi un palīgmateriālus.

✅ Iedrošinājums un skaidrojums par kārtību galvā un ikdienā

Bardaks un nekārtība nav tikai neorganizētība telpā un vietā – tā ir prāta un sajūtu piesārņojums. Par daudz visa kā atspoguļojas gan darba neražīgumā, gan emocionālajā stresā. No šī ‘par-daudz-visa-kā’ ir jāatbrīvojas. Izmantosim veidus, kā to darīt un izmēģināsim tieši šī izaicinājuma ietvaros. Par to, kādēļ tas vispār vajadzīgs, kādi ir ieguvumi un kā to pareizāk darīt.

💊 Par ārējiem līdzekļiem un elementiem, kas sniegtu atbalstu detox

Uztura bagātinātāji var noteikti ietekmēt veselību, labsajūtu un dzīvi kopumā.  Taču nebūt nav tik daudz to lietu, kuras izmantot. Patiesībā var gadīties, ka nemaz neko no UB pasaules nevajag. Tomēr ir kāds viens līdzeklis, kurš pat īsti nav pieskaitāms pie UB. Un tas ir Black Stuff.  Izaicinājumā ietverts tas, par ko ir Black Stuff, un kā tas var palīdzēt Tavai veselībai. Nodrošināt mikrobioma balansu un tādējādi palīdzet Tavai veselībai.

🎉 VIP dalībniekiem klātienes pasākumi

Šoreiz piedāvājam iespēju pievienoties VIP dalībniekiem, kuriem būs iespēja apmeklēt divus klātienes pasākumus. Potenciāla elpošanas sesiju un izaugsmes-transformējošo pasākumu, kura ietvaros būs lekcija, tējas dzeršana, uzkodas un pavisam gatavajiem un apņēmīgajiem – arī aukstumpelde.

🧘‍♀️ Kustību un ķermeniskās prakses fiziskajam detox

Enerģija dzīvo tur, kur ķermenis jūtas labi un brīvi. Tāpēc ir arī ne-sarežģīti vingrinājumi un fiziskās aktivitātes visam ķermenim, lai locītavas un muskuļi būtu elastīgi. Jums vajadzēs tikai paklājiņu un pāris smagumus. Tās var būt hanteles, taču mierīgi tās var būt arī ūdens pudeles. Ietekmēta stāja un gaita ir pirmās vecuma pazīmes. Uzlabot hormonālo veselību un enerģijas līmeni pamatā var tikai un vienīgi ar fiziskām aktivtātēm.  

🌤 Pastaigas un būšana dienas gaismā kā detox no sociālā piesārņojuma

Viens no enerģijas, uztura un veselības pamatiem ir atrašanās gaismā. To lieliski apvienojot ar pastaigām, uzņemt saules enerģiju, sakārtot savu iekšējo bioloģisko pulksteni. Tādējādi uzlabojot savu gremošanas sistēmu, miega kvalitāti, enerģijas līmeni un prieku par dzīvi.  

🌬️ Pavisam neliels ieskats elpošanas praksēs

Būsim godīgi – ja psihoemocionālais fons ir bēdīgā stāvoklī, veselība un skaistums nebūs sasniedzami pat ar vismodernākajām praksēm un procedūrām. Tieši šo faktoru bieži ignorē līdzīgos kursos, bet velti. Par laimi biohakings piedāvā prakses un risinājumus, lai normalizētu savu nervu sistēmu un sāktu ceļu uz savas iekšējās pasaules skaistumu.  Caur elpu.

VIP dalībniekiem iespēja piedalīties klātienes elpošanas sesijā.

Tavs ieguldījums

Tev tikai jāpiesakās un jāskatās, cik ļoti Tevi šis viss aizrauj. Ja kaut viena prakse aizķersies un tiks integrēta ikdienā, tas jau būs ieguvums un uzvara. Tad jebkuri jauni piedzīvojumi un sajūtas būs sasniedzamas. Tev tikai jābūt klāt, kad viss sākas. Tālāk viss ir sagatavots tā, lai Tu sajustu sevī iedvesmu un apņēmību darīt, praktizēt un kļūt enerģiska un skaista!

Izvēlies sev piemērotāko variantu

Pamata dalībnieks

89
 • Piekļuve FB grupai
 • Materiāli špikeri un materiāli
 •  
 •  

VIP dalībnieks

119
 • Piekļuve FB grupai
 • Materiāli špikeri un materiāli
 • Elpošanas sesija klātienē
 • Trasnformējošais klātienes pasākums

Piedaloties divatā

129*
 • Piekļuve FB grupai
 • Materiāli špikeri un materiāli
 • Dalība izaicinājumā divatā
 •  

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Ja Tev ir mērķi un sapņi par savu skaistumu un enerģiju, tad jā, tas ir Tev! Ja zini, ka ikdienā daudz traucēkļu, šķēršļu un liekā – vai arī nevari saņemties darīt pamatlietas savai veselībai, labsajūtai un enerģijai. Izaicinājums derēs arī tiem, kuri lielā mērā ir apmierināti ar savu dzīvi, taču ir dažas lietiņas, kuras gribētos pilnveidot, bagātināt savu dzīvi, atmetot lieko. Tādējādi uzlabot savu labsajūtu, izskatu, un ir ziņkārīgi. Bieži vien mēs atklājam, ka varēja būt labāk, tikai pēc tam, kad pamēģinām kaut ko jaunu.

 

Nebūt ne. Varbūt pat tieši tādēļ, ka nav nekādas iepriekšējas sagatavotības un ķermenis prasa vairāk kustības un svaiga gaisa, mazāk liekā, t.sk. neveselīgas pārtikas, limitējošas domas un traucējošas emocijas – tad jo īpaši izaicinājums ir Tev.

 

Lai praktizētu un veiktu dažādas darbības, kas tiks ietverts izaicinājumā, Tev nav jāpērk speciāli jauni rīki. It īpaši tādēļ, ka izaicinājums ir par to, lai tiktu vaļā no liekā, ne tik daudz lai liktu klāt.

Vari, protams pārjautāt, vai tas, kas Tev mājās jau ir, vai tas viss ir noderīgs.

Ir dažas lietas, kas būtu ideāli, ja sarūpētu. Piemēram, vingrošanas paklājiņš, dažas hanteles, termoss siltajam ūdenim. Atsevišķs pierakstu blociņš un pildspalva, ar kuru patīkami rakstīt.

Vēl atbalstāmi būtu daži uztura bagātinātāji, piemēram, Black Stuff kapsulas. Un kursa laikā vēl padalīšos ar dažiem. Tomēr sevišķi daudz ar šo aizrauties nav vajadzības.

 

 • Aukstupeldēm neoprēna zābaciņus vislabāk iegādāties Decathlon veikalā. Uz vietas piemerīt, vai arī internetā TE!
 • Black Stuff kapsulas TE. Ar atlaides kodu VKP12, saņemsi arī 12% atlaidi.
 • Hanteles vai citus treniņa piederumus droši vien arī apskati Decathlon veikalā. Hanteles utml TE.
 • Nedzindrināts ābolu etiķis TE.

Vēl ir vērts pamaklēt un sarūpēt termosu silta ūdens dzeršanai visas dienas garumā.

 

Mēs saprotam, ka zem jebkurām veselības problēmām var slēpties nopietnāki iemesli nekā tikai mēneša detox laikā apgūtais. Izaicinājums un piedāvātie materiāli būs pirmie soļi, lai sāktu savu ceļu uz dzīvi veselumā. Identificētu vai dziļāk paskatītos uz tām. Var gadīties, ka ar šo visu būs par maz, taču tas ir lielisks pirmais solis ceļā uz sevi. Taču Tu jau būsi zinšāka un izglītotāka, lai konsultētos ar speciālistiem.

 

Šis izaicinājums nav par fundamentālu dzīves veida maiņu. Tas pamatā ir par to, lai Tu maziem soļiem, ar 1% principu pamaini to, kas aktuālākais. Ar minimālām izmaiņām pakāpeniski nonāc tur, kur Tev jānonāk, kur iekšēji intuitīvi jūti sevi. Kā minimums izproti to, kas Tev atņem enerģiju, neļauj justies labi, samazināt vai izslēgt tās lietas, kas sniegtu vieglumu un enerģiju uzreiz.

Sajust tos labumus, ko sniedz kaut nelielas izmaiņas.

Šādi pamatprincipi samērā ātri ļaus identificēt to, kas rada problēmas. Rezultāts – vieglums, harmonija, plūdums, radošums un enerģija.

 

Uzsvars ir uz praksi. Vienkāršība un saprotamība. Bez liekas informācijas, bez sarežģītām teorijām. Nav vajadzīga iepriekšēja izglītība vai zināšanas. Veidojām to pēc principa – padarīt zināšanas par rezultatīvu praksi, kas pieejama visiem.

 

o, jā. Tas būtu nākamais līmenis. Klātienē, vasarā, saulē, dabā. Līgatnes pagastā, kopā ar citiem dalībniekiem baudīt laiku sev, apziņu paplašinošās praksēs un notikumos. Tiem, kas vēlas laiku sev un uzlabot savu ķermenisko un psiho-emocionālo pasauli.

Te vari aplūkot programmu un pieteikties!

No 22. līdz 26. jūlijam. Līgatnes pagastā, dabas un mežu ieskautā retrītu centrā.

Limitēts (15) dalībnieku skaits.

 

Ja neesmu kaut ko pietiekami izsmeļoši aprakstījis un izstāstījis, zvani Kasparam: 2655 6558

Sūti whatsapp ziņu te

vai…

raksti E-pastu sūti uz: kaspars@veselibakaprocess.lv.

 

Ko par mums saka

Agnese A.

“Veselība ka process “ perfekti ieskicē cilvēka attiecības ar savu veselību. Tas ir apzināts darbs ar sevi visas dzīves garumā, uzņemoties atbildību par savu dzīvesveidu un izvēlēm. Viņu entuziasms iedvesmo un zināšanas fascinē. Man personīgi VKP platforma līdz šim ir pavērusi logu uz jaunām zināšanām, citiem skatu punktiem un galvenokārt iedvesmojusi uzsākt savu atveseļošanas ceļu.”

Agrita Z.

Vēlreiz sapratu,ka gribu būt biohakere,un uzlaust sevi, lai būtu vislabākā sevis versija. Uzzināju daydz praktiskas lietas, un arī vielas, kas palīdz mums justies vieglāk un harmoniskāk. Ļoti patika praktiskās nodarbības.Sarunas istabās,satikšanās ar domubiedriem, vakara elpošanas sesija,un rīta rosme. Ļoti jaudīgi! LIELS,LIELS PALDIES Jums!

Ireta Č.

Agneses lekciju saturs, uzrakstīta vēstule savam bērnam, iespēja būt vidē ar līdzīgi domājošiem.
Patika praktiskie rakstiskie uzdevumi, kas lika īsā laikā savākties un izdarīt.

Par izaicinājuma autoru

Kaspars Vendelis

Latvijas biohaking kustības pionieris un vides veidotājs.
Starptautiskās un Latvijas skatuves lektors, veselības, performances un potenciāla treneris komandām un individuāli. Komunikators un autors.
5 bērnu tēvs, kas vēlas dzīvot līdz 120. Tas nozīmē – fokusēties nevis uz gadu pielikšanu dzīvei, bet piepildīt dzīvi, lai tas iedvesmotu arī līdzcilvēkus.
Veselības un biohacking platformas “Veselība kā process” veidotājs.  

“Ikviens no mums var kļūt par jebko, ko vien vēlas. Par to parūpēsies mūsu neiroplasticitāte. Mērķtiecīgums, nodomu uzstādīšana un praktiskas idejas, kā šos nodomus ieviest ikdienā ļaus notikt visam, par ko vien sapņu. Tāpēc svarīgākais – strādā un attīsti savus mērķus, nodomus un sapņus.”

Projekts "Veselība kā Process"

… jeb VKP tapa kā pirmais liela mēroga biohakinga izglītības un prakses projekts Latvijā. Projekta sākotnējie dibinātāji ir Kaspars Vendelis un Agnese Zlat. VKP ir unikāls ar to, ka apvieno abas medaļas puses: tradicionālās un integratīvās medicīnas principus, modernākās ģenētiskās, metriskās metodes un vissenākās tradicionālo kultūru prakses, kā arī sievietes un vīrieša skatījumu uz aktuāliem jautājumiem. 
VKP ietvaros ir tikuši rīkoti gan online kursi, gan arī ļoti daudzas klātienes lekcijas, intervijas un citi noderīgi resursi. 
Jau notikuši izaicinājumi par atteikšanos no cukura un par eliminācijas (izslēgšanas) diētām, daudzas stundas pavadītas privāti konsultējot cilvēkus. Ir bijuši un arī nākotnē tiek rīkoti pat retrīti un konferences. VKP ir ne tikai resurss, bet arī online kopiena gan mācīšanās platformas vietnē, gan Facebook un Youtube.  

Ieskatam dažas sarunas no "Veselība kā Process" podkāsta

Saruna par stresu

Saruna par vēderu

Saruna par jodu

Saruna par novecošanos

Vai esi gatava ne tikai piedalīties izaicinājumā,
bet arī braukt uz Līgtanes pagastā notiekošos 5 dienu RESTARTU no 22. līdz 26. jūlijam?

5 dienu retrīts no 22. līdz 26. jūlijam

 

Piesakoties RESTARTAM, maksa par izaicinājumu tiks norēķināta no dalības maksas retrītā.