fbpx

Biežāk uzdotie jautājumi par konferenci 2024. gada 19./20. oktobrī

Iespējams vēlies saprast, vai šis pasākluma ir tieši tas, kas tev vajadzīgs, ir kādi precizējoši jautājumi, šo tad atbildam

Šis pasākums ir ikvienam, kuram veselība un dzīve veselumā ir svarīgs jautājums. Ļoti iespējams, ka Tev ir konkrētas veselības problēmas, iespējams, ka Tev arī nav nekādu nopietnu veselības problēmu, izprast sevi, organismu, emocijas un iedziļināties garīguma aspektos ir tas, kas ļauj ikvienam īstenot savu potenciālu. Saprast par to, kas veido veselumu, kas ir slīmības, simptomi, kādas pieejas un metodes varētu tikt izmantotas, lai Tu justos maksimāli labi, veseli un piedzīvotu savu dzīvi pilnībā.

Es ticu, ka Tev varētu būt grūti ieguldīt savas finanses, lai piedalītos konferencē. Taču ko vērta ir Tava veselība?

Lai atrastu sev rezonējošo, lai izprastu, no kā sastāv fiziskais, emocionālais un garīgais ķermenis – tam ir jāvelta pietiekami daudz uzmanības. Un šajā konferencē Tu ļoti iespējams atradīsi sev vajadzīgo. Kaut nelielu impulsu, kaut nelielu stimulu, lai virzītos tuvāk savam veselumam.

Tādēļ izmanto iespēju iegādāties biļeti līdz 1.aprīlim par samazināto dalības masku – TIKAI 119Eur. Pilna biļetes cena ir 199 Eur. Ņemot vērā, cik maksā zāles vai vizītes pie ārstiem speciālistiem – šeit vienuviet Latvijas vadošie speciālisti un zinoši cilvēki dalīsies ar savā zināšanām, pieejām un viedumu.

2023. gada programma un lektori bija daudzi zināmi un ļoti zināmi veselības speciālisti. Gan ar ārstu pieredzi, gan mācījušies un praktizējuši daudzas mazāk zināmas metodes un dziedināšanas modulācijas.

Runājām par fizisko ķermeni, gremošanu, uzturu, muti, zobiem, hormoniem, gaismu, ūdeni, skaņu un kustībām utml. Tāpat arī svarīgi ir apskatīt tēmas, kas saistītas ar psiho-emocionālajiem procesiem un garīgo dzīves aspektu. 

Pasākuma programmā bija iekļautas arī daudz idejas par to, kā bagātināt arī savu radošo dvēseli, ar priekšnesumiem un radošiem šoviem.

Pasākuma ieraksts būs pieejams arī atsevišķi iegādei. Kā arī visiem, kas iegādājušies klātienes biļetes, ieraksti būs pieejami pēc konferences.   

2023. gada konferencē uzstājās šādi lektori:

 • Silvija Ābele, kas ir GAPS diētas speciāliste, viņa ir uztura speciāliste un zinātniece, kura nupat nesen piedalījusies apjomīgā projektā, tulkojot latviešu valodā slavenās Natasha Campbell GAPS diētas grāmatu.
 • Dr. Inese Ārija Rusele – holistiskās medicīnas pārzinātāja, osteopāte, interniste, mācījusies visdažādākās dziedināšanas modulācijas. Grūti pat iedomāties kādu vēl otru Latvijā tik zinošu mediķi.
 • Dr. Iveta Pleša-Rutule, zobārste, kas ļoti pārzina visu, kas saistīts ar mutes un zobu veselību no holistiskās veselības viedokļa. Iveta pati praktizē JK Dent klīnikā un viņas zināšanas būs ļoti noderīgas visiem, kam rūp savi zobi un mutes veselība.
 • Dans Voļevahs – ūdens someljē
 • Baiba Bieļa – gaismas un cirkadiānās bioloģijas pētniece
 • Baiba Vanaga – mūzikas terapeite
 • Dr. Edgars Mednis – pediatrs, homeopāts
 • Laura Freimane – kustību un dejas terapeite, elpošanas gide
 • Ilona Liona Ķirse – integratīvās elpošanas pavadone
 • Agnese Zlat – biomedicīnas un holistiskās veselības konsultante
 • Māra Meijere – Antropozifijas medicīnas ārste.

2024. gadā runāsim par tematiem, kas skars šādas jomas:

 • endokrīnās sistēmas un hormonu spaciālisti
 • dziednieki,
 • Kustību, skaņas, gaismas un elektromagnētiskā lauka speciālistus
 • elpošanas speciālisti un pasniedzēji,
 • psiho-emocionālo procesu speciālisti,
 • apzinātības un emocionālās inteliģences eksperti.

Ar VIP biļeti Tev būs pieejamas daudzas īpašākas lietas un notikumi. Piemēram, varēsi piedalīties īpašā tikai VIP veltītā pasākumā, kurā vieglā izklaidējošā atmosfērā baudīt arī lektoru klātbūtni, baudīt bezmaksas maltītes pasākuma laikā, kā arī noteikti saņemsi paciņu ar dāvaniņu.

Konferences noslēgumā sarīkosim mazu baļļuku, kura laikā varēsim padejot, baudīt veselīgas uzkodas un dzērienus, fotografēties un tīkloties ar citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem kā Tu.

Pilnīgi noteikti, vari atsūtīt uz e-pastu savu uzņēmuma rekvizītus un sagatavosim rēķinu.

Kā arī grupas (sākot no 5 biļetēm) biļetes ir iegādājamas, piedāvājot 25% atlaidi uz katru biļeti.

Ja Tev ir radušies vēl kādi jautājumi, tad droši sazinies ar mums.

2655 6558 

Youtube kanāls:

Veseliba kā process