fbpx

7 dienas RESTARTS Gruzijā

no 2. līdz 9. oktobrim

Jēgpilni atpūsties, elpot, izbaudīt sauli un kalnus. Nobaudīt fantastiskāko ēdienu, veikt dažādas kustību, elpošanas un apzinātības prakses. Pārgājieni, jūra un Gruzijas bagātības 7 dienās

RESTARTS Gruzijā

Apstāties, uzelpot, saslēgties ar savu dziļāko būtību. Lai atklātu savu dvēseles un dabas doto potenciālu. Dabā, kalnos, Gruzijā

Ieklausīties sevī, sajust un iemācīties saklausīt, ko dvēsele tev saka. Šī dvēseles valoda kā jebkura cita valoda ir jāapgūst. Šī – līdzīgi citām valodām – pirmkārt, jādzird, un pēc tam jāpraktizē. Atšķirībā no citām valodām, šī apgūstama bez vārdnīcām, pārsvarā klusumā, ar sevi.

Miers, plūdums, rāmums ir šīs valodas darbības vārdi. Jo tie ir par procesu, par virzību, par tiecību uz savu augstāko aicinājumu, uz savu dvēseles piepildījumu.

Vietu skaits ierobežots!

dinamiska apzinātība

Šajā ceļojumā, lai restartētos, gludi un plūstoši, harmoniski, bet ļoti aktīvi veidosim savu ikdienu tā, lai vairotu sevī enerģiju.

Tāpēc programma un saturs ir veidots vienmērīgi, saliekot darbības un aktivitātes, kas ļautu sajust mieru un rāmumu sevī. Un arī dinamiku, kustību un mijiedarbību ar dabu.
Gan vietējie Gruzijas Gomarduli centra lektori, gan  mēs vadīsim lekcijas-meistarklases, nodarbības un aktivitātes tā, lai Tu varētu iepazīt sevi, iepauzēt, atrast laiku sev. Uzrunāt savus iekšējās pasaules procesus, lai turpmāk Tava dzīvē notiktu tas, par ko tik ļoti Tu sapņo – JUSTIES LABI.
Tāpēc ir svarīgi šajās 7 dienās izdzīvot tā, ka caur dažādām pieejam mēs sajutīsim vienu un to pašu. Savu potenciālu. Tas nav vienkārši ceļojums, bet sevis izzināšanas nometne, kurā Tev ir iespēja palūkoties un sajaust savu potenciālu.

sajūti sevi kalnos

Gomarduli ciems, kas atrodas Rietumgruzijas kalnos. Mēs dzīvosim retrītu centrā, kurā meditācijas, joga un dejas ir ikdiena.
Kalni ir tik iedvesmojoši, kas sniegs tavam ķermenim mieru, labsajūtu un sniegs iedvesmas un apbrīnas sajūtas. Atrašanās kalnos izbaudot atvasaru varētu būt viena no labākajām izvēlēm, ko tu varētu darīt savas veselībai un labsajūtai.

Svaigs gaiss, dzidrs ūdens, galvu reibinoši dabas skati, debesis un zvaigznes.

Gomarduli retrītu centrs

4 dabas elementi

Dinamiskās apzinātības ceļojuma programma balstīta 4 dabas elementos - zeme, gaiss, uguns un ūdens.
Tās ietvaros praktizēsim un izbaudīsim visas tās sajūtu gammas, kādas mums iespējamas, aktivizējot sevī visos šos elementus.
Varbūt tava iekšēji izteiktākā dabas stihija ir ūdens vai uguns, tad varēsi harmonizēt sevi, nedaudz vairāk iedzīvinot pārējos dabas elementus. Jo tieši šī visu 4 elementu koherence ļaus tev iemācīties baudīt dzīvi tās visplašakajā nozīmē.

Programma

pārgājieni kalnos

Mēs atradīsimies gleznainajos Adžārijas kalnos, kur pa kalnu grēdām tek kristāldzidrs tīrs ūdens, ārkārtīgi tīrs, svaigs gaiss un dziļš klusums. Tieši šajos kalnos dosimies garākos un īsākos pārgājienos, peldēsimies kalnu ezeros, baudīsim līdzpaņemto piknika ēdienu, pastaigāsimies un elposim.

Nodarbības & prakses

Gomarduli retrītu centrā veiksim elpošanas, kustību un arī apzinātības prakses. Starp mūsu organizatoriem ir pieredzējuši enerģijas un potenciāla elpošanas vadītāji, cigun un kustību meistari. Tāpat arī piedalīsimies dažādās gan labas garšas meistarklasēs, parunāsim gan par fizisko, gan arī par psio-emocionālo veselību.

Veselība un labsajūta

Veselība kā process īpaši labi sajūtams tad, kad savā apzinātībā ienesam savus iekšējos fizioloģiskos procesus. Ja ļaujam arī zināšanas integrēt savās darbībās, praksēs. Ļaujoties šiem procesiem, saklausīt sevi un sajust.
Dziļākās sarunās, atbrīvojoties un ļaujot iznest no sevis laukā visu to, kas traucē labi justies, kas ierobežo kustības, enerģijas veidošanos organismā. Varbūt pat sajust kādas sāpīgākās vietiņas. Vai tas būtu vēders, kurš regulāri streiko, iespējams miega traucējumi vai detoksifikācijas un limfatiskās sistēmas nepilnvērtīga darbība. Šis noteikti ir tas, kas ir iekļauts programmā.

gardas maltītes

Gomarduli restrītu centrs darbojas ar lielu pieredzi, uzņemot viesus, apzinoties, cik svarīga loma ir tieši uzturam.
Centra gastronomijas pieredze un Gruzijas virtuves plašais piedāvājums. Ja papildinām to ar mūsu pašu izpratni un attieksmi pret ēdienu, pret baudīšanu, un arī pret veselības aspektiem, ko ēdiens var sniegt - šī būs fantastiska iespēja ik dienas piedzīvot garšu festivālu.
Garšu kārpiņas vēl ilgi atcerēsies šo piedzīvojumu.

Dalības maksa

Pilna 7 dienu Gruzijas ceļojuma dalības maksa ir 799€.
Piesakoties līdz 1. jūlijam, samazināta dalības maksa: 689€*.
Cenā ietilpst:
✅transfērs no un uz lidostu Batumi
✅transporta izdevumi pārbraucieniem kalnos, pārgājienos
✅visas nodarbības un meistarklases (kas ietvertas programmā)
✅nakšņošana Gomarduli centrā
✅ēdiens retrītu centrā (precīzāka prgramma un informācija saistībā ar ēšanu vēl tiks precizēta).

Cenā NAV ietverts:

  • aviobiļetes (orientējoši cena ap 295€)
  • jebkura aktivitāte, kas nav iekļauta programmā.

organizatori

Šajā ceļojumā apvienojušies esam Veselība kā Process un RESTARTS komanda, lai sniegtu tev labāko piedzīvojumu, kādu iespējams, apvienojot divas pasaules: fizisko veselību un dvēselisko pilnveidi.

par vietu

Gomarduli ir atpūtas vieta, retrītu un izglītības centrs, vieta, kur satiekās sevi izzināt griboši cilvēki.
Tā atrodas starp gleznainajiem Rietumgruzijas kalniem.
Tīrs ūdens, svaigs gaiss un dziļš klusums apkārt.
Droša vieta, kur dzīvot nemierīgajos laikos, ieklausīties sevī un satikt sev garā un dvēselē tuvus cilvēkus.

© 2022 Veselība kā Process

Biežāk uzdotie jautājumi

Protams!

Ja vien pats/pati sajūti sevi, kā gatavs/-a šim ceļojumam.

Kā Lao Tzu teicienā: “kad students gatavs, parādās skolotājs.” Šī ceļojuma 7 dienu laikā mēs veiksim prakses un piedalīsimies nodarbībās, kuras neprasa iepriekšējo sagatavošanos. Jo viss paredzēts sevis dziļākai atklāšanai, sevis sajušanai un saklausīšanai. 

Visas meistarklases un nodarbības veidotas tā, lai katram sniegtu ieskatu un iespēju izmēģināt sevis pilnveidošanas instrumentus.
Ļoti iespējams, ka kaut ko varēsi izdarīt vairāk, kaut ko mazāk. Tāpat kā visi pārējie.
Dažās meistarklasēs nemaz nav iespējama iepriekšēja sagatavošanās. Tādēļ pasākums piemērots ikvienam!

Kad cilvēks dzied vai dejo, tad vecumam un jebkādam demogrāfiskajam raksturojumam nav pilnīgi nekādas nozīmes.

Tā arī mēs rīkojot jau vairākus gadus pasākumus, kuri domāti dzīves piepildījuma veicināšanai, esam pieredzējuši, ka vienojošais ir tieši šī vēlme pieredzēt un sajust dzīvi tās pilnā krāšņumā. 

Un kad šādi cilvēki sanāk kopā, tad vecumam, dzimumam, sociālajam statusam, darba pieredzei – tam visam nav nozīmes.

Kustēties iznāks daudz. Staigāt un pārvietoties tik tiešām netrūks. Pārgājieni kalnos noteikti būs ar nelielu izaicinājuma devu.

Taču pats galvenais, ka šis nav kalnos kāpšanas brauciens. Te drīzāk kalni ir kā papildu dimensija, lai sevi izzinātu, lai sevi līdzsvarot un atrastu mieru.

Tādēļ mēs nekāpsim nekādos stāvumos, mēs nenodarbosimies ar alpīnismu vai tamldzīgi. 

Būs pietiekami mierīgi un rāmi, lai ikviens varētu iesaistīties jebkurā aktivitātē.

Precīzs ekipējuma un līdzi ņemamo lietu saraksts tiks katram dalībniekam iesniegts.

Taču kā jau jebkurā ceļojumā, katrs ņem līdzi tās visas nepieciešamās lietas, kuras ir pieradis.

Tikai šoreiz nāktu klāt labi sporta apavi jeb pārgājienu apavi. 

Nodarbībām nepieciešamās lietas ir uz vietas Gomarduli centrā. Dvieļi, gultas veļa arī. Līdz ar ko tikai pārgājieniem nepieciešamais ir tas, kas varētu būt īpaši izceļams. 

 

Izņemot pašu dalības maksu, nekādi lielie izdevumi nav paredzēti. Retrītu centrs atrodas laukos, kalnos, un sevišķi daudz, kur vēl tērēt naudu arī nav.

Turklāt Gruzija salīdzinājumā ar Latviju ir krietni lētāka valsts.

Vienīgie paredzamie izdevumi varētu rasties, ja izvēlēsies piedalīties kādās aktivitātēs, kas nav programmā minētas. Ieiet pirtī, kaut ko nobaudīt no tā, kas nav iekļauts mūsu ēdienkartē. Vai arī iegādāties kādu suvenīru.

Tas arī viss.

Gomarduli retrītu centrā pamatā tiek gatavots veģetārs ēdiens. Taču gaļas ēdieni arī ir pieejami. Centrā darbojas arī ēdienu un dzērienu pasūtīšanas iespēja.

Taču dalības maksā iekļauts ir ēdiens visam laikam, kamēr vien dzīvosim uz vietas. ēdināšana 3 reizes dienā. Un dienās, kad plānoti pārgājieni, tad ņemsim līdzi pikniku. Līdz ar ko par ēdienu vispār nav jādomā nevienam. 

 

Ja sanaķ, ka piesakies jau pēc 10. jūlija, tad var gadīties, ka lidojums līdz Batumi vai Kutaisi tev būs atsevišķi. Nav teikts, taču tā var būt.

Jebkurā gadījumā, neatkarīgi no tā, kā tu lidotu uz Gruziju, mēs nodrosīnātu transportu no lidostas uz Gomarduli centru.

Iespējamie lidojumi ir:

No Rīgas uz Kutaisi ar Wizzair bez pārsēšanās. Tikai tad no Kutaisi līdz Batumi būtu jābrauc ar vilcienu vai autobusu (4,5h).

Citas opcijas ir ar Turkish Airlines uz Batumi, ar pārsēšanos Stambulā.

Aptuvenās aviobiļešu cenas svārstās starp 250 un 350 Eur.

Ja vēlēsies, ka aviobiļeti mēs sarūpējam, tad šis pakalpojums maksātu paildu 30Eur.

Kopējā programma ir šobrīd pārdomāta, tomēr tā nav akmenī iecirsta. Kas nozīmē, ka var tikt mainīta atkarībā gan no laikapstākļiem, gan no citiem faktoriem. Piemēram, ja visi dalībnieki piekrīt darīt kaut ko citu kādā no dienām.

Te vari aplūkot šo provizorisko programmu 

Neviens neņemtos prognozēt, kas tieši notiks rudenī un kāda būs globālā situācija jebkurā jomā. Taču kas attiecas uz viskarstāko tematu pēdējo vairāk nekā 2 gadu laikā – covid.

Ir vairāki iemesli, kādēļ esam optimistiski noskaņoti:

  • Gruzija ir ļoti atvērta un liberāla vieta, kura arī ‘karstākajā’ pandēmijas laikā bija samērā atvērta un neslēdza ciet visu, kā tas bija Eiropā vai Latvijā
  • Visus iepriekšējos gadus lielie ‘lokdauni’ sākās tuvāk novembrim, bet mūsu ceļojums būs oktobra sākumā.
  • Lielie eksperti, ārsti un speciālisti, kuri sākotnēji bijuši ļoti nobažījušies par covid riskiem, šobrīd arvien vairāk turpina runāt par to, ka C-19 nav nebūtu jāuztver nopietnāk par sezonālo gripu.  

Pilnīgi visu aprakstīt nav iespējams. Tādēļ ir iespējami jautājumi, uz kuriem atbildes varam sniegt telefonsarunā vai e-pastā.

Raksti: kaspars@tavsrestarts.lv
vai zvani: 2655 6558 (Kaspars)

Jautājumiem vai uzzināt par šo ceļojumu vairāk,
zvani vai raksti Kasparam!