fbpx

7 dienu RESTARTS Marokā

no 13. līdz 19. februārim

Jēgpilni atpūsties, elpot, izbaudīt sauli un kalnus. Nobaudīt fantastiskāko ēdienu, veikt dažādas kustību, elpošanas un apzinātības prakses.
Paradīzes ieleja, okeāns
un krāsainā Maroka 7 dienās  

RESTARTS Marokā

Apstāties, uzelpot, saslēgties ar savu dziļāko būtību. Lai atklātu savu dvēseles un dabas doto potenciālu. Marokā, pie okeāna, Atlasa kalnos, tuksneša kāpās un Paradīzes ielejā. 

Piedzīvot sevi, sajust un iemācīties saklausīt, ko dvēsele tev saka. Šī dvēseles valoda, kā jebkura cita valoda, ir jāapgūst. Šī – līdzīgi citām valodām – pirmkārt, jādzird, un pēc tam jāpraktizē. Atšķirībā no citām valodām, šī apgūstama bez vārdnīcām, pārsvarā klusumā, ar sevi.

Miers, plūdums, rāmums ir šīs valodas darbības vārdi. Jo tie ir par procesu, par virzību, par tiecību uz savu augstāko aicinājumu, uz savu dvēseles piepildījumu.

Vietu skaits ierobežots. Atlikusi 1 vieta!

dinamiska apzinātība

Šajā ceļojumā, lai restartētos gludi un plūstoši, harmoniski, piedzīvosim visu tā, lai vairotu sevī enerģiju.

Tāpēc programma un saturs ir veidotu vienmērīgi, saliekot darbības un aktivitātes, kas ļauts sajust mieru un rāmumu sevī. Un arī dinamiku, kustību un mijiedarbību ar dabu.
Mēs vadīsim nodarbības, lekcijas-meistarklases un aktivitātes tā, lai Tu varētu iepazīt sevi, iepauzēt, atrast laiku sev. Uzrunāt savus iekšējās pasaules procesus, lai turpmāk Tavā dzīvē notiktu tas, par ko tik ļoti sapņo – JUSTIES LABI.
Tāpēc ir svarīgi šajās 7 dienās izdzīvot to, ka caur dažādām pieejām mēs sajutīsim vienu un to pašu. Savu potenciālu. Šis nav vienkārši ceļojums, šis ir sevis izzināšanas retrīts, kurā Tev ir iespēja palūkoties un sajaust savu potenciālu.

sajūti sevi pie okeāna, tuksnesī un kalnos

Agadīra ir pilsēta, ieskauta starp Atlantijas okeānu, Atlasa kalniem un bŗinumskaistajām tuksneša kāpām. Mēs dzīvosim Agadīras apkārtnē, villā, kurā retrīti ar meditācijām, joga un garīgām pilnveides praksēm ir visa pamatā.
Okeāns un kalni sniegs tavam ķermenim mieru, labsajūtu. Siltā saule un zilās debesis, iedvesmas un apbrīnas sajūtas. Atrašanās šādā vidē, izbaudot vasarīgu siltumu arī februārī būs viena no labākajām izvēlēm, ko vari dot savai veselībai un labsajūtai.

Svaigs gaiss, atsvaidzinošais okeāna ūdens, galvu reibinoši dabas skati, zilās debesis un zvaigznes.

dzīvošana un RESTARTS Agadīrā

Noticēt un ieraudzīt

Vai tev ir tā, ka ikdienā sirds balsij neļauj runāt? Atkal ieejot sava prāta un sava ego vadītā procesā, lai justos cieti kā akmens.
Jo tieši tad ir vajadzīgi apstiprinājumi, liecības un fakti, lai noticētu kaut kam. Lai pa drošo.
Tomēr iespējams varbūt ir tieši ir otrādi? No sākuma ir jānotic, lai ieraudzītu. Jo tā darbojas pilnīgi viss.
Vai vēlies iet atpakaļ uz dominējošo prāta pasauli? Tā pašā sākumā ir iespējamas grūtības un sāpes. Un tas var pat šķist kā atkritiens.
Tomēr kad sajūti, kādas dimensijas ir pieejamas, kādi plašumi un dziļumi pastāv noticot, tas ir to vērts turpināt atklāties.
Pirmkārt - jau sev pašam. Sev.
Patiesībā, tikai sev jau arī ir jāatklājas.
Tikai sev tev ir jāatskaitās.
Tikai savā priekšā jābūt godīgam.
Tikai sev jāļauj būt.
Savā patiesumā. Savās sajūtās.
Savā tiecībā uz visu to, kas pieejams.
Ko uzreiz varbūt arī nevar piedzīvot.
Kas tomēr ir ceļa vērts.
Šis ceļš var sākties Marokā.

Programma

viesošanās paradise valley

Mēs atradīsimies gleznaini ieskautajos Atlasa kalnos, tuksnesī un Atlantijas okeāna piekrastē. Dosimies gan pa kalnu grēdām, gan arī apmeklēsim brīnumskaisto Paradīzes ieleju, ar kristāldzidro ūdeni, ārkārtīgi tīrs, svaigs gaiss un dziļo klusumu. Tieši šajā vidē dosimies garākos un īsākos pārgājienos, peldēsimies okeānā, baudīsim līdzpaņemto piknika ēdienu. Pastaigāsimies, baudīsim un elposim.

Nodarbības & prakses

Agadīra ir pasaulslavena kā retrītu, atpūtas un sevis izzināšanas vieta. Kurā veiksim elpošanas, kustību un arī apzinātības prakses. Starp mūsu organizatoriem ir pieredzējuši enerģijas un potenciāla elpošanas vadītāji, cigun un kustību meistari. Tāpat arī piedalīsimies dažādās apzinātības, labas garšas meistarklasēs, parunāsim gan par fizisko, gan arī par psio-emocionālo veselību.

Veselība un labsajūta

Veselība kā process īpaši labi sajūtams tad, kad savā apzinātībā ienesam savus iekšējos fizioloģiskos procesus. Ja ļaujam arī zināšanas integrēt savās darbībās, praksēs. Ļaujoties šiem procesiem, saklausīt sevi un sajust.
Dziļākās sarunās, atbrīvojoties un ļaujot iznest no sevis laukā visu to, kas traucē labi justies, kas ierobežo kustības, enerģijas veidošanos organismā. Varbūt pat sajust kādas sāpīgākās vietiņas. Vai tas būtu vēders, kurš regulāri streiko, iespējams miega traucējumi vai detoksifikācijas un limfatiskās sistēmas nepilnvērtīga darbība. Šis noteikti ir tas, kas ir iekļauts programmā.

gardas maltītes

Marokas gastronomiskā pasaule ir atzīta starp gardēžiem visā pasualē. Tādēļ meistarīgi šefpavāri darbojas ar lielu pieredzi, uzņemot viesus, apzinoties, cik svarīga loma ir tieši uzturam.
Marokas gastronomija un virtuve sniedz visplāšāko un izjustāko ēdienu. Ja papildinām to ar mūsu pašu izpratni un attieksmi pret ēdienu, pret baudīšanu, un arī pret veselības aspektiem, ko ēdiens var sniegt - šī būs fantastiska iespēja ik dienas piedzīvot garšu festivālu.
Garšu kārpiņas vēl ilgi atcerēsies šo piedzīvojumu.

Dalības maksa

Pilna 7 dienu Marokas ceļojuma dalības maksa ir 949€.
Piesakoties līdz 30. oktobrim, samazināta dalības maksa: 799€*.

Piesakoties līdz 10. decembrim dalības maksa (849€)**
Cenā ietilpst:
✅transfērs no un uz lidostas Agadīrā
✅transporta izdevumi pārbraucieniem kalnos, pārgājienos
✅visas nodarbības un meistarklases (kas ietvertas programmā)
✅nakšņošana villā Agadīrā
✅brokastis un vakariņas villā (precīzāka prgramma un informācija saistībā ar ēšanu vēl tiks precizēta).

Cenā NAV ietverts:

  • aviobiļetes (orientējoši cena līdz 300€)
  • jebkura aktivitāte, kas nav iekļauta programmā.
  • ēdienreizes ārpus villas (restrorānā/ kafejnīcā).

* šī pieteikšanās attiecas uz laiku, pirms pilnībā publicēta RESTARTA programma

**šī pietikšanās attiecas uz laiku, kad organizatori būs veikuši izpētes braucienu uz Agadīru, kad tiks pilnībā noskaidroti visi notikuma/ ceļojuma apstākļi.

organizatori

Šajā ceļojumā apvienojušies esam Veselība kā Process un RESTARTS komanda, lai sniegtu tev labāko piedzīvojumu, kādu iespējams, apvienojot divas pasaules: fizisko veselību un dvēselisko pilnveidi.

par vietu, par Agadīru

Agadīra ir atpūtas vieta, retrītu un sērferu galvaspilsēta. Vieta, kur satiekās aktīvi, piedzīvojumus meklējoši, sevi izzināt griboši cilvēki.
Tā atrodas starp Atlantijas okeānu, gleznainajiem Atlasa kalniem un tuksneša ieskauta.
Okeāna zilie viļņi, silta saule pat tad, kad Latvijā ziema, svaigs gaiss un dziļš tuksneša klusums apkārt.
Droša vieta, kur dzīvot nemierīgajos laikos, ieklausīties sevī un satikt sev garā un dvēselē tuvus cilvēkus.

© 2022 Veselība kā Process

Jautājumiem vai uzzināt par šo ceļojumu vairāk,
zvani vai raksti Kasparam!

Atskats no rudens RESTARTA Gruzijā